Ses Hizmeti VoIP Teknolojisi Kullanarak
Müşterilerimize Kaliteli Ses ve Kesintisiz Hizmet Sunuyoruz.

services page title image

Tüm ses hizmetleri ve ihtiyaçlarınız ile ilgili bilgi almak için mutlaka bize ulaşın. Detaylı bilgi verip ihtiyacınıza göre sizleri bilgilendirelim.

İletişim Bilgileri için:
Ses Hizmeti Nedir ?

VoIP teknolojisini kullanarak STH (Sabit Telefon Hizmeti) internet alt yapısını kullanan BTK'ya (Bilişim Teknolojileri Kurumu) bağlı olarak çalışan sabit telefonunuzun daha indirimli halidir. Tamamen yasal ve çok ekonomiktir.

VoIP Nedir ?

Açılımı Voice Over IP dir. Bu bir protokoldür. Yani daha açık hali network üzerinde çalışan aynı bilgisayarları birbirlerine bağlayan protokol gibi telefon, GSM ve diğer telefon hizmetlerini birbirine bağlayan bir sistemdir.

BTK Nedir?

Bilişim Teknolojileri Kurumu olarak kısaltılan ismiyle Türkiye'nin tüm elektronik paylaşım ortamlarını denetleyen vergilendiren kurumdur. Bu sayede tüm bu hizmetler yasal ve takip edilir. Böylelikle ülkenin güvenliği sağlanmış olur.

Sesli Mesaj Sistemi

Rehber ve kampanyalar oluşturarak çok basit bir arayüz ile Sesli Mesajlarınızı müşterilerinize iletebileceğiniz anketler yapabileceğiniz bir yazılımdır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Toplu SMS Sistemi

Toplu SMS göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tebrik, kampanya, propaganda, ilan ve duyurularınızı çok hızlı ve kolay bir biçimde gönderebilirsiniz.

CRM

Tüm çağrı merkezi süreçlerini yönetebilen sizin, personelinizin ve müşterilerinizin memnuniyetini maximuma çıkarmayı amaçlar. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.